راهپیمایی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی

راهپیمایی خانوادگی به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی

 چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، در طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرورآفرین انقلاب اسلامی و در راستای نشاط اجتماعی و فرهنگ سازی انجام فعالیت های بدنی و با هماهنگی خانه بهداشت روستای حسینان راهپیمایی خانوادگی در روستاهای منطقه سرکویر شهرستان دامغان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، در طلیعه چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرورآفرین انقلاب اسلامی و در راستای نشاط اجتماعی و فرهنگ سازی انجام فعالیت های بدنی و با هماهنگی خانه بهداشت روستای حسینان راهپیمایی خانوادگی در روستاهای منطقه سرکویر شهرستان دامغان برگزار شد.

در این همایش پیاده روی خانوادگی که اهالی روستاهای حسینان، معلمان و سیینگ در منطقه سرکویر شهرستان دامغان حضور داشتند، دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان این شهرستان نیز حضور داشت.

در انتهای راهپیمایی که از روستای معلمان تا زائرسرای حسینان ادامه داشت، دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان در سخنان کوتاهی گفت:  انجام فعالیت های ورزشی، تحرک بدنی و سبک زندگی مناسب نقش مهمی در سلامتی افراد جامعه خواهد داشت. در ادامه با اهداء جوائز به بیمارانی که با اصلاح سبک زندگی، رژیم غذایی مناسب و ورزش سلامتی خود را به دست آورده بودند تقدیر گردید.

در پایان این برنامه ورزشی مفرح با صبحانه سالم از شرکت کنندگان در همایش پیاده روی پذیرایی شد.

 

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

تصاویر

چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند و غرور آفرین انقلاب اسلامی