گردهمایی اعضای حلقه صالحین شهیدین حلاجی بیمارستان ولایت دامغان

گردهمایی اعضای حلقه صالحین شهیدین حلاجی بیمارستان ولایت دامغان

 گردهمایی اعضای حلقه صالحین شهیدین حلاجی

سپس فواديان امام جماعت بيمارستان طي سخناني به دستاوردهاي انقلاب اسلامی و وحشت دشمنان از اين دستاوردها اشاره داشت و افزود در كنار انبوه دستاوردهاي انقلاب، رشد و ارتقاء بي نظير ايران اسلامي در حوزه سلامت و بهداشت قابل توجه است. ايراني كه قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی و حتي دراوایل انقلاب برای تامین پزشك متوسل به دیگر کشورها میشد، اكنون با رشد بي نظير در حوزه سلامت و بهداشت و ايجاد تحول در خدمت رساني و ارائه خدمات درماني، به جايگاهي رسيده است كه مردم دیگر كشورها جهت دريافت خدمات درماني به ايران اسلامي سفر مي كنند، اين تحول همچون خاري در چشم استكبار جهاني است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، به مناسبت گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اعضاي حلقه صالحين شهيدين حلاجي بيمارستان ولايت دامغان در تاریخ سیزدهم بهمن ماه در محل نمازخانه بیمارستان گرد هم آمدند.

گردهمايي با اقامه نماز جماعت ظهر وعصر آغازشد. بعد از اقامه نماز كاركنان پيشكسوت به بیان خاطرات انقلاب شکوهمند وغرورآفرین سال 1357 پرداختند. سپس فواديان امام جماعت بيمارستان طي سخناني به دستاوردهاي انقلاب اسلامی و وحشت دشمنان از اين دستاوردها اشاره داشت و افزود در كنار انبوه دستاوردهاي انقلاب، رشد و ارتقاء بي نظير ايران اسلامي در حوزه سلامت و بهداشت قابل توجه است. ايراني كه قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی و حتي دراوایل انقلاب برای تامین پزشك متوسل به دیگر کشورها میشد، اكنون با رشد بي نظير در حوزه سلامت و بهداشت و ايجاد تحول در خدمت رساني و ارائه خدمات درماني، به جايگاهي رسيده است كه مردم دیگر كشورها جهت دريافت خدمات درماني به ايران اسلامي سفر مي كنند، اين تحول همچون خاري در چشم استكبار جهاني است.

در این همایش بسیجیان با آرمانهای انقلاب، امام و رهبری تجدید پیمان بستند.                                                       

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

تصاویر

گردهمایی اعضای حلقه صالحین شهیدین حلاجی