برگزاری دومین جلسه توجیهی برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" در شبکه بهداشت و درمان دامغان

برگزاری دومین جلسه توجیهی برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" در شبکه بهداشت و درمان دامغان

 دومین جلسه توجیهی برنامه

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دامغان؛سه شنبه 30 اردیبهشت ماه، دومین جلسه توجیهی برنامه" هر خانه یک پایگاه سلامت" برای مسئولین مراکزخدمات جامع سلامت شهری و روستایی و مسئولین واحدهای فنی ستادی در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان دامغان برگزار شد.

در ابتدای جلسه دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان، ضمن تشکر از زحمات همکاران در خصوص اقدامات انجام شده  در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا، در مورد اهداف اجرای طرح مطالبی را بیان نمود و بر لزوم همکاری وهمراهی پرسنل برای اجرای موفّق این برنامه تأکید کردند.

سپس مهندس محمدی معاون بهداشتی این شبکه، بر لزوم جذب رابط سلامت محله به ازای هر 40 خانوار طبق بسته الزامات و استانداردهای طرح هرخانه یک پایگاه سلامت توضیحات مبسوطی ارائه نمود. در ادامه صرفی مسئول واحد آموزش شبکه در خصوص روند اجرای برنامه هرخانه یک پایگاه سلامت،برنامه ریزی جهت اجرای برنامه براساس نامه های ارسالی، محتواها و حیطه های آموزشی برنامه، مطالب خود را بیان کردند.

این جلسه با پرسش و پاسخ و بررسی پیشنهادات همکاران ادامه یافت. در خاتمه به مسئولین همه مراکز و پایگاه های سلامت و واحدهای فنی ستادی یک عدد DVD حاوی برنامه طرح هرخانه یک پایگاه سلامت ارائه شد.

 

 

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

تصاویر

"> دومین جلسه توجیهی برنامه "> دومین جلسه توجیهی برنامه

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *