برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان

برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان

 برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، در ادامه فعالیت‌های جهادی و خدمت رسانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، اکیپ پزشکی شامل؛ پزشک، ماما، و بهورز به روستای طزره شهرستان دامغان اعزام و به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی پرداختند. در این اردوی جهادی خدمات بهداشتی و درمانی مختلفی از جمله ویزیت پزشک و توزیع دارو، انجام خدمات مشاوره‌ای، اندازه گیری قندخون و فشارخون انجام پذیرفت.

 دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان به اتفاق مهندس محمدی معاون بهداشتی این شبکه با حضور در روستای طزره از نزدیک با مردم شریف منطقه، روحانی و مسئول شورا گفتگو نمودند و وضعیت خدمات بهداشتی و درمانی منطقه را ارزیابی و در جریان خواست و نظر مردم قرار گرفتند.

شایان ذکر است روستای طزره در پنجاه کیلومتری شهرستان دامغان و از روستاهای اقماری مرکز خدمات جامع سلامت روستایی مهماندوست بوده و ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و حضور پزشک، بهورز و سایر پرسنل بهداشتی و درمانی در این روستا به صورت دهگردشی و سیاری  انجام می شود.

 

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

تصاویر

برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان برپایی میز خدمت در روستای طزره شهرستان دامغان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *