برگزاری جلسه ستاد مقابله با کرونا ویرس در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان

برگزاری جلسه ستاد مقابله با کرونا ویرس در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان

 جلسه ستاد مقابله با کرونا ویرس

در ابتدای جلسه دکتر پورمحمدی با تبریک سال نو و آرزوی سالی همراه با سلامتی و شادی برای همه مردم شریف علی الخصوص کادر سلامت گفت: بیماری کوید -19 فرصتی برای ایجاد پوشش خدمات برای افراد بیمار و در معرض خطر و ارتقا دانش، درک و مهارت مردم در مورد یکی از چالش های مهم سلامت می باشد و به همکاران توصیه های لازم در راستای قطع چرخه انتقال ویروس کرونا را بیان نمود.

 

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دامغان؛ در اولین ساعات سال 1399 جلسه ستاد مقابله با کرونا ویروس در دفتر مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه دکتر پورمحمدی با تبریک سال نو و آرزوی سالی همراه با سلامتی و شادی برای همه مردم شریف علی الخصوص کادر سلامت، گفت: بیماری کوید -19 فرصتی برای ایجاد پوشش خدمات برای افراد بیمار و در معرض خطر و ارتقا دانش، درک و مهارت مردم در مورد یکی از چالش های مهم سلامت می باشد و به همکاران توصیه های لازم در راستای  قطع چرخه انتقال ویروس کرونا را بیان نمود.

وی همچنین به تشریح اهداف بسیج ملی مبارزه با کووید-19 شامل: ارتقای دانش، نگرش و مهارت افراد و خانواده ها در زمینه بیماری و عوامل خطر ساز، ارتقای دانش و مهارت افرادشاغل در واحد های صنفی و اماکن، ارتقای دانش و مهارت افراد برای کاهش خطر درصورت نیاز به فعالیت های اجتماعی، غربالگری بیماران، اجرای بهینه مراقبت در منزل، تسهیل در اجرای فرایند های ارجاع افراد به مراکز و واحد های مختلف در موارد لزوم، پیگیری موارد مشکوک و ترخیص شده و ... پرداخت.

در پایان در خصوص  ابلاغ تیم مراقبت، تیم های مداخلات سالم سازی محیط، تیم های بسیج و غیره بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

 

 

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

تصاویر

جلسه ستاد مقابله با کرونا ویرس جلسه ستاد مقابله با کرونا ویرس

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *