پانزدهمین جلسه کنترل و پیشگیری از بیماری سالک و کرونا در سال ۱۴۰۰، در شبکه بهداشت و درمان دامغان برگزار شد.

 پانزدهمین جلسه کنترل و پیشگیری از بیماری سالک و کرونا در سال ۱۴۰۰، در شبکه بهداشت و درمان دامغان برگزار شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان، ضمن تحلیل و بررسی روند تزریق واکسیناسیون در گروه سنی بالای ۷۵ سال، از شروع واکسیناسیون گروه سنی بالای ۶۵ سال در مراکز روستایی خبر داد، و در جریان روند انجام واکسیناسیون عمومی در مجتمع واکسیناسیون دامغان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دامغان، پانزدهمین جلسه هم اندیشی در خصوص کنترل و پیشگیری از بیماری سالک و کرونا در شهرستان دامغان، با حضور دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان، مسئولین ستادی این شبکه و پزشک مسئول مرکز خدمات جامع سلامت شهید حلاجی، در سالن آموزش شبکه بهداشت و درمان دامغان برگزار گردید.

در ابتدای جلسه مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان، ضمن تحلیل و بررسی روند تزریق واکسیناسیون در گروه سنی بالای ۷۵ سال، از شروع واکسیناسیون گروه سنی بالای ۶۵ سال در مراکز روستایی خبر داد، و در جریان روند انجام  واکسیناسیون عمومی در مجتمع واکسیناسیون دامغان قرار گرفت.

در ادامه مسئول مرکز خدمات جامع سلامت شهید حلاجی دامغان گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های انجام شده در خصوص مقابله با سالک در این مرکز ارائه نمود.

در پایان دکتر پورمحمدی، با بیان اینکه برنامه ریزی در خصوص اجرای لانه کوبی و مبارزه با جوندگان در سطح روستا های بدون دهیاری توسط شبکه بهداشت و درمان در دستور کار قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: مقابله با جوندگان در روستاهایی که دارای دهیاری است، کمکان بر عهده دهیاران آن روستا می باشد.

 

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *