برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان

برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان

  برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دامغان، جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان با حضور نوچه ناسار معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری، دکتر پورمحمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان دامغان و مدیران و نمایندگانی از ادارات و دستگاه های اجرایی عضو در کارگروه، در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان دامغان برگزار شد.

در این کارگروه در خصوص دستورات جلسه از جمله: گزارش بخشداران  شهرستان از اقدامات مبارزه ای سالک، گزارش شبکه بهداشت ودرمان شهرستان از اقدامات انجام شده جهت مبارزه با سالک، تشریح  طرح هر خانه یک پایگاه سلامت، توسط شبکه بهداشت ودرمان شهرستان، گزارش فرماندهی انتظامی شهرستان از آخرین وضعیت توزیع ومصرف مشروبات الکلی در شهرستان، بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

درابتدای این جلسه  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه به اهمیت پیشگیری و آگاهی بخشی در زمینه سالک در سطح شهرستان دامغان، علی الخصوص روستاهایی که بیشتر در معرض خطر قرار دارند، اشاره نمود و خواستار توجه بیش از پیش دستگاه های اجرائی مرتبط، جهت انجام اقدامات پیشگیرانه و مقابله با سالک شد. در ادمه دکتر پورمحمدی در خصوص اقدامات شبکه بهداشت و درمان، مراکز خدمات جامع سلامت و خانه های بهداشت روستائی جهت مبارزه با سالک از جمله تهیه پمفلت، آموزش چهره به چهره، تهیه بنر جهت الصاق در روستاها، هماهنگی جهت اطلاع رسانی از طریق شبکه شاد آموزش و پرورش و ...بر اساس پروتکل های مورد نظر توضیحات مبسوطی ارائه نمود. ایشان در ادامه با اشاره به تجربه موفق عملکرد و همکاری مردم با متولیان سلامت در مقابله با ویروس کرونا، به تشریح و تبیین اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت در استان و شهرستان دامغان پرداخت.

 

                                                                           

کلمات کلیدی
آقای صالحی مهر
تهیه کننده:

آقای صالحی مهر

تصاویر

 برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان   برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان   برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان   برگزاری جلسه کارگروه اجتماعی فرهنگی، سلامت، زنان و خانواده شهرستان دامغان

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *